Partizan zalupio Kragujevčanima vrata finala Kupa Srbije
Plasman u finale 58. Kupa Srbije ostaje nedostižan san za odbojkaše Radničkog, koji su večerašnjim porazom u revanš utakmici polufinala od beogradskog Partizana završili svoje ovogodišnje učešće u najmasovnijem domaćem takmičenju. „Crno-beli“ su posle sat i po vremena duge odbojkaške bitke na parketu zemunske hale „Master“ slavili maksimalnim rezultatom3:0 (25:21, 25:22, 25:23), čime su „poništili“ prednost Kragujevčana od 3:1 u setovima iz prve utakmice u „SBB Jezeru“.
